Gdzie jest burza? Przegląd stron i aplikacji nie tylko dla fotografa

Ten artykuł ma 11 stron:

Antistorm.eu [www]

Strona dostarcza w dość wygodny sposób dane z kilku obszarów: radar opadów, burze, obecne warunki oraz meteogramy.

Unikalną funkcjonalnością jest możliwość określenia prawdopodobieństwa i czasu dotarcia wybranego zjawiska do wybranej lokalizacji.

Radar opadów – prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska w procentach, czas do zjawiska, czas trwania, przewidywana suma opadów, natężenie opadów oraz ich siła.

Radar burz – prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska w procentach, czas do zjawiska.

Obecne warunki, takie jak temperatura powietrza, ciśnienie powietrza, wilgotność względna, pokrycie chmur dostępne na mapie jak i dokładnie prezentowane z podziałem godzinowych w meteogramie.

Strona oferuje darmowe konta wraz z komunikatami wysyłanymi na e-mail, mało już używane GG czy też Android. Ostrzeżenia mailowe są bardzo ubogie: “Wykryto zbliżające się burze, więcej informacji i obecna sytuacja na stronie: http://antistorm.eu”. Pozostałych form powiadamiania nie testowałem.

Zobacz również: Zachowanie faktury i koloru przy obróbce skóry

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Poradniki:

Popularne miejsca na świecie, w których nie można fotografować Tryby P, A, S, M - czym są i kiedy ich używać w praktyce? [poradnik] Jak fotografować Perseidy, czyli spadające gwiazdy? [poradnik] Jak fotografować burze i pioruny? [poradnik] Jak kreować swój wizerunek profesjonalny w mediach społecznościowych? Dlaczego zdjęcia są nieostre? Jak zrobić dobre zdjęcie na aukcje internetowe? Proste, tanie, domowe sposoby [wideoporadnik] 7 powodów, dla których warto być fotografem Fotografia makro - praktyczne porady dla początkujących [poradnik] Jak dodać kilka kilogramów na zdjęciu, czyli czemu smartfon to nie jest dobry aparat do portretów Jak fotografować koty, aby nie dostać przy tym kota [poradnik] Czy liczba megapikseli w aparatach ma rzeczywiście duże znaczenie? [poradnik] Zaczynasz swoją przygodę z fotografią? Po tych kilku radach Twoje zdjęcia mogą być dużo lepsze Jak fotografować sztuczne ognie, czyli fajerwerki? [poradnik] Inspirujące pomysły na ciekawe zdjęcia zimą Dostałem swój pierwszy aparat. Co warto wiedzieć na początku? [poradnik] Fotografowanie w zimie - praktyczne rady, jak dbać o sprzęt i swoje zdjęcia Jak uzyskać na zdjęciach piękny bokeh? Wystarczy 5 minut [poradnik] Nowa lustrzanka do 2000 zł - na które aparaty warto zwrócić uwagę? 10 rzeczy, których fotograf nie powinien robić [poradnik] Mały może dużo - pokazujemy, jak wykorzystać flesz reporterski i uzyskać naprawdę ciekawe efekty Znajdź temat Jak wykonać podręczną blendę do fotografii produktowej? [zrób to sam] Guzik co wzywa śmigłowiec

Popularne w tym tygodniu:

The Same Day Wedding Project (TSDWP) – pierwszy tak wymagający i zwariowany projekt w naszej karierze