Gdzie jest burza? Przegląd stron i aplikacji nie tylko dla fotografa

Ten artykuł ma 11 stron:

Meteo.pl [www / aplikacja mobilna]

Podstawowe miejsce, do którego zaglądam przed snem i z samego rana, planując dzień.

Prognozy podawane są w formie wykresów, co część osób może zniechęcić, jednak legenda w prosty i czytelny sposób wyjaśnia wszystkie informacje zawarte w wykresach. Bardzo szybko można się przyzwyczaić do korzystania z tej formy prezentacji danych. Już na pierwszy rzut oka możemy odczytać prognozowaną temperaturę, opady, wystąpienie burz, ciśnienie, wiatr czy zachmurzenie. Dodatkowo znajdziemy bieżący komentarz synoptyka.

Aktualizacja informacji pogodowych odbywa się 4 razy dziennie. Jest to wystarczająca częstotliwość do zorientowania się w pogodzie.

  • Informacja: Aplikacja darmowa, uwaga w sklepach Google Play i App Store możemy znaleźć wiele różnych aplikacji meteo.

Zobacz również: 5 najczęstszych błędów przy pracy w Adobe Photoshop

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Poradniki:

Popularne miejsca na świecie, w których nie można fotografować Tryby P, A, S, M - czym są i kiedy ich używać w praktyce? [poradnik] Jak fotografować Perseidy, czyli spadające gwiazdy? [poradnik] Jak fotografować burze i pioruny? [poradnik] Jak kreować swój wizerunek profesjonalny w mediach społecznościowych? Dlaczego zdjęcia są nieostre? Jak zrobić dobre zdjęcie na aukcje internetowe? Proste, tanie, domowe sposoby [wideoporadnik] 7 powodów, dla których warto być fotografem Fotografia makro - praktyczne porady dla początkujących [poradnik] Jak dodać kilka kilogramów na zdjęciu, czyli czemu smartfon to nie jest dobry aparat do portretów Jak fotografować koty, aby nie dostać przy tym kota [poradnik] Czy liczba megapikseli w aparatach ma rzeczywiście duże znaczenie? [poradnik] Zaczynasz swoją przygodę z fotografią? Po tych kilku radach Twoje zdjęcia mogą być dużo lepsze Jak fotografować sztuczne ognie, czyli fajerwerki? [poradnik] Inspirujące pomysły na ciekawe zdjęcia zimą Dostałem swój pierwszy aparat. Co warto wiedzieć na początku? [poradnik] Fotografowanie w zimie - praktyczne rady, jak dbać o sprzęt i swoje zdjęcia Jak uzyskać na zdjęciach piękny bokeh? Wystarczy 5 minut [poradnik] Nowa lustrzanka do 2000 zł - na które aparaty warto zwrócić uwagę? 10 rzeczy, których fotograf nie powinien robić [poradnik] Mały może dużo - pokazujemy, jak wykorzystać flesz reporterski i uzyskać naprawdę ciekawe efekty Znajdź temat Jak wykonać podręczną blendę do fotografii produktowej? [zrób to sam] Guzik co wzywa śmigłowiec

Popularne w tym tygodniu:

The Same Day Wedding Project (TSDWP) – pierwszy tak wymagający i zwariowany projekt w naszej karierze